29 november 2020

Macy's, Saks Fifth Avenue & Bergdorf Goodman

Bergdorf Goodmani kaubamaja


5. Avenüü suuremad kaubamajad pole oma aknaid vineeriga kinni müürinud, jõulud olid seal enne Tänupühi juba alanud. Tegelikult vineeri nägin ainult ühel väikesel nurgapoel veel alles olevat, aga all-linna ma pole jõudnud, võibolla seal on poodide aknad endiselt kaetud.

Ma käisin Macy's, Saks Fifth Avenue ja Bergdorf Goodmani aknaid vaatamas. Macy'sel olid 34. tänava aknad alles tegemata, neid lähen vaatan siis kunagi hiljem. Saks Fifth Avenue omad sillerdasid nagu igal aastal, ega neid lihtne pildistada pole. Lisaks peegelduvad kõikvõimalikud väljas olevad tuled vastu. Bergdorf Goodmani omad on sel aastal väga lihtsad võrreldes eelmiste aastate etendustega. 5. Avenüü poolsed aknad on lihtsalt suurte punast, lillakat ja rohelist metallivärvi materjaliga kaetud. Pinterestis on ühel lehel head fotod Bergdorfi varasematest akendest.

Piltidel klikkides näete neid suuremalt.

Ükspäev lähen teen Bloomigdales'ist ka pilte.

Macy's


Macy's uksel ei lugenud keegi inimesi, kõik lasti sisse. Seega ei mingit kuute jalga vahet ega kahekaupa jalutamist. Täitsa tavaline jõulueelne trügimine.

See orav on Macy'ses igal aastal. Lehvitab tuules saba.


Anthropologie poe aken.

Lindti šokolaadipoe aken

Saks Fift Avenue

Sel aastal ei ole Saks Fifth Avenue akende ees linte, millega rahva liikumist reguleeritakse. Rahvast lihtsalt vähe.Bergdorf Goodman
 

Kommentaare ei ole: